świat w kawałkach 2020
Ciekawy człowiek, ciekawe miejsce...

Krótki opis założeń konkursu Śwk 2020....

o konkursie „ciekawy człowiek, ciekawe miejsce..”

W 2020 roku startujemy z kolejnym wydaniem cyklu Świat w kawałkach z Dental Care.
Ideą konkursu (już tradycyjnie) jest promowanie miasta Kalisza na świecie i różnorodności świata w Kaliszu.
Tym razem proponujemy nieco pogłębione poznawanie, nie ograniczające się wyłącznie do widoku pięknych miejsc. Poznajmy mieszkających w tych miejscach ludzi lub ludzi, którzy tak jak my do różnych miejsc podróżują. Opowiedzmy im o naszym mieście (czy sami rzeczywiście znamy istotne fakty np. z historii Kalisza?) i poprośmy o krótką opowieść – o osobie lub regionie.

Pierwsze miejsce w edycji 2020 i nagroda w postaci pobytu w apartamencie Izera4 w Szklarskiej Porębie otrzymuje Pani Katarzyna Kliber, za pomysłowe zdjęcie na tle muralu, w umiejętny sposób łączące postać ludzką z obrazem. Zdjęcie jest bardzo malarskie, zarówno w kolorystyce , jak i w kompozycji.

Drugie miejsce w edycji 2020 i voucher na usługi stomatologiczne o wartości 200 zł do wykorzystania w gabinecie Dental Care otrzymuje Andrzej Kurzyński za pełne światła i ciekawe zdjęcie szklanej kuli, zmuszające do refleksji o rozmiarze świata i przestrzeni w której żyjemy.

Trzecie miejsce w edycji konkursu 2020 i voucher o wartości 150 zł na usługi stomatologiczne w gabinecie Dental Care otrzymała Pani Dominika Muszalska za zdjęcie uliczki oświetlonej zachodzącym słońcem – komisję ujęła malowniczość ujęcia, i światło, kojarzące się z siedemnastowiecznym malarstwem holenderskim.