świat w kawałkach teraz Polska 2021

Aktualizacja 24.10.2021

Finał za Nami!

Ogłoszenie wyników, zwycięzcy, nagrody…wszystko w weekend 23.10.2021 w Komodzie w Kaliszu! Było mega😍👍  Gala ogłoszenia wyników Świat w kawałkach Teraz Polska 2021📸. Publikujemy dziś krótkie filmy z powitania Naszego gościa specjalnego Elżbiety Dzikowskiej oraz przebiegu samej imprezy! Witała Panią Elżbietę,dr Urszula Włodarek jako organizatorka i prowadząca oraz przedstawiciele Miasto Kalisz. Dziękujemy firmie Crispy Natural za pomoc w organizacji wydarzenia 🙂

Startujemy od 1go lipca ....flagi już są

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w konkursie po odbiór flagi do Naszych gabinetów Dental Care przy ul. Staszica 29 w Kaliszu. Flaga jest o 50% mniejsza niż była w poprzednich latach, ze względu na poręcznosć w jej transporcie i wygodzie przy robieniu zdjęcia 🙂  W tym roku chcemy rozpocząć oficjalnie od 1go lipca i zakończyć konkurs 30 września. W tym czasie będziemy publikować nadsyłane zdjęcia spełniające warunki. Publikację na stronie konkursu oraz fanpage’u na facebook poświęconemu konkursowi świat w kawałkach Teraz Polska. Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć  przeprowadzimy głosowanie z udziałem komisji konkursowej na najlepsze zdjęcia, które możecie przesyłać poprzez tylko i wyłącznie formularz dostępny  na stronie. Po zaakceptowaniu Regulaminu (kliknij tu), załadowaniu zdjęcia nie większego niż 5mb i jego opisaniu dopiero będzie można przesłać do Nas zdjęcie konkursowe.

F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania…

Oficjalnie startujemy od 1go lipca 2021 i kończymy 30go września. Więc w tych dniach możecie przesyłać zdjęcia używając formularza dostępnego na stronie „Prześlij zdjęcia”

W tym roku prosimy o przesyłanie maksymalnie 3 zdjęcia o wadze do 5mb.

Wyniki chcemy podać po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć. Myślimy, że to będzie połowa października, a oficjalna gala zaplanowana jest na połowę listopada

Nagrody opisane są w Regulaminie konkursu Świat w kawałkach  Teraz Polska 2021. Mamy nadzieję, że każdy uczestnik otrzyma drobny upominek związany z udziałem w konkursie.

Tak, planujemy wydanie Albumu tak jak to miało miejsce w konkursie w 2019 roku.